Acer Swift X دارای پردازنده گرافیکی RTX 3050 با قیمت کمتر از چهار رقم است

Acer Swift X دارای پردازنده گرافیکی RTX 3050 با قیمت کمتر از چهار رقم است


Swift X گرافیک مجزا را به این سری می‌آورد و سطح بالای این لپ‌تاپ را افزایش می‌دهد.


Acer Swift X پیشگامی را برای طیف لپ‌تاپ‌های این شرکت افزایش می‌دهد – زیرا اولین دستگاه در این خط است که دارای گرافیک مجزا در سطح پایه است.


با قیمت پیشنهادی چهار رقمی (899 پوند در بریتانیا) پردازنده گرافیکی RTX 3050 انویدیا و پردازنده Ryzen 5000 AMD در این بسته گنجانده شده است – که آن را به یک معامله واقعی تبدیل می کند.

مطمئنا، همه جنبه های ساخت فوق العاده پریمیوم نیستند و بنا به دلایلی تنها یک پورت USB-C وجود دارد. اما برای این نوع پول هنوز چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد.

ویدیوی روز جیبی

Swift X حول یک صفحه نمایش 14 اینچی Full HD ساخته شده است، یک صفحه کلید با نور پس زمینه، صفحه نمایش روی شیشه ای، و حتی یک اسکنر اثر انگشت داخلی برای ورود سریع وجود دارد. گفته می شود عمر باتری بیش از 10 ساعت طول می کشد، تا زمانی که 14 ساعت به عنوان معقول ذکر شود.

طراحی X یک قاب آلومینیومی را با درب آبی، طلایی یا صورتی به هم می‌پیچد و ظاهر مدرن را حفظ می‌کند. در مجموع ضخامت آن کمتر از 18 میلی متر است و با وزن 1.4 کیلوگرم، برای یک ماشین گرافیکی مجزا بسیار سبک است.

ما فکر می‌کنیم که این لپ‌تاپ یک موفقیت بالقوه برای دانش‌آموزانی خواهد بود که می‌خواهند بازی خلاقیت قابل حمل خود را ارتقا دهند، بدون اینکه مجبور باشند بیش از آن علامت چهار رقمی را خرج کنند.

قبل از عرضه پیش‌بینی‌شده ماه جولای، در بررسی اولیه ما به طیف گسترده‌تری از تصاویر و افکار ما نگاه کنید: بررسی Acer Swift X: وارد خط سریع شوید.فروشگاه ایسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *