Acer Predator Triton 500 SE دارای یک صفحه نمایش 16 اینچی Mini LED است

Acer Predator Triton 500 SE دارای یک صفحه نمایش 16 اینچی Mini LED است


مدل 16 اینچی در سری «Style Edition» با نمایشگر Mini LED خیره‌کننده عرضه می‌شود. ایده آل برای گیمرها، سازندگان و غیره.


«نسخه سبک» سری Predator Triton ایسر برای دور دوم خود بازگشته است و یک نمایشگر مینی LED را به مهمانی می آورد.


Predator Triton 500 SE مدل 16 اینچی این سری است – مدل اصلی 300 SE مدل 14 اینچی با مقیاس کوچکتر است – و نه تنها مقیاس را بالا می برد، بلکه پتانسیل قدرت را نیز افزایش می دهد.

این صفحه نمایش یک پنل مینی LED است – یک فناوری که در برخی از تلویزیون های پیشرفته اخیر استفاده می شود – که به معنای افزایش روشنایی است، به لطف مجموعه ای از چراغ های LED مینیاتوری در پشت صفحه نمایش که به آن نفوذ بیشتری می بخشد. همچنین دارای نرخ تجدید 240 هرتز است.

ویدیوی روز جیبی

در همین حال، 500 SE می‌تواند تا پردازنده Core i9 اینتل نسل یازدهم و پردازنده گرافیکی Nvidia RTX 3080 را در خود جای دهد که ترکیبی از آنها قدرت قابل توجهی را ایجاد می‌کند.

بخشی از هدف سری Style، یعنی ‘SE’، ارائه ظاهری ظریف تر نسبت به لپ تاپ های سبک بازی است. به همین دلیل است که همه چیز شبیه به تجارت است، با لباس نقره‌ای، با کمتر نشان‌های ظاهری و موارد مشابه.

گفته می‌شود، با توجه به نور RGB، دکمه اورکلاک توربو، و تعداد دریچه‌ها – بالا، پایین، کناره‌ها، عقب، همه جا اساساً – نمی‌توان گفت که این یکی از حیوانات لپ‌تاپ است.

در بخش قیمت نیز کمی جانور است. از انگلستان از 1999 پوند (Intel Core i7 / Nvidia RTX 3070) شروع می شود و تا 2999 پوند (Intel Core i9 / Nvidia RTX 3080)، این گزینه برای کسانی است که آماده پرداخت هزینه اضافی برای دریافت اضافی هستند.

آیا میخواهید تصاویر بیشتری ببینید؟ اولین افکار ما را بررسی کنید – بررسی Predator Triton 500 SE: جدی و در عین حال ظریففروشگاه ایسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *