Acer Predator Orion 9000 کنار شیشه ای کاملا شفاف را اضافه می کند

Acer Predator Orion 9000 کنار شیشه ای کاملا شفاف را اضافه می کند


Orion 9000 همیشه یک کامپیوتر بازی قدرتمند بوده است، اما در ظاهر آن در سال 2020 از یک طرف شیشه کاملاً شفاف برخوردار است. تصاویر ما را بررسی کنید.


Acer Predator Orion 9000 همیشه یک کامپیوتر گیمینگ قدرتمند بوده است، اما در مدل 2020 خود، هم از نظر قدرت و هم از لحاظ بصری در حال افزایش است.


همانطور که از تصاویر ما می بینید، جدیدترین Orion 9000 دارای یک قسمت کاملا شفاف است، بنابراین می توانید قسمت های داخلی این برج کامپیوتر بازی زیبا را بررسی کنید. یکی از سخنگویان ایسر گفت: زمانی که پیش از رونمایی رسمی Acer GPC آن را پیش‌نمایش می‌کردیم، «آنچه در درون است را زنده می‌کند».

ویدیوی روز جیبی
تصویر 1 ایسر پرداتور اوریون 9000

مطمئناً می خواهید بدانید که مشخصات سرفصل Orion 9000 چیست، بنابراین در اینجا خلاصه ای وجود دارد:

  • پشتیبانی از تا 2 برابر کارت گرافیک Nvidia GeForce RTX 2080Ti
  • پردازنده نسل دهم اینتل Core i9 Extreme
  • پشتیبانی از رم تا 128 گیگابایت
  • رادیاتور کولر مستر
  • 3 عدد فن Frostblade
  • هارد دیسک تعویض داغ

شما می‌توانید Orion 9000 را به دلخواه خود تعیین کنید – اما برای دریافت یک راه‌اندازی پیشرفته به چندین هزار نیاز دارید (قیمت دقیق TBC است، اما در منطقه £/6000 است). می‌توانید دو پردازنده گرافیکی Nvidia GeForce RTX 2080Ti را در کنار یک پردازنده Intel Core i9 Extreme و 128 گیگابایت رم اجرا کنید.

تصویر 1 ایسر پرداتور اوریون 9000

تمام این نیرو بدیهی است که باعث گرما می شود، جایی که نصب فن سه گانه Predator Frostblade وارد عمل می شود. CPU همچنین توسط رادیاتور Cooler Master ایسر احاطه شده است تا به خنک نگه داشتن و مهمتر از همه بی صدا بودن کمک کند.

برخلاف لپ‌تاپ‌های گیمینگ، برج‌های اختصاصی فضای بسیار بیشتری برای جریان هوا و خنک‌کنندگی دارند تا ساکت بمانند – این دقیقا همان چیزی است که Orion 9000 وعده می‌دهد. هنگامی که دکمه Turbo را در بالا فشار دهید تا اورکلاک CPU را برای جلسات بازی هاردکور انجام دهید، سپاسگزار آن خواهید بود.

در جاهای دیگر کنترل روشنایی RGB، یک پایه هدست که در جلو بیرون می‌آید، به‌علاوه یک محفظه HDD با قابلیت تعویض داغ – به معنای واقعی کلمه می‌توانید یک درایو را بیرون بکشید تا آن را با دیگری جایگزین کنید – و حتی یک درایو نوری (آنها را به خاطر دارید؟). با این حال، آن پانل های پلاستیکی در جلو باید واقعاً فلزی باشند – ساختار فعلی آنها با توجه به قیمت گران قیمت، کمی احساس سستی دارد.

تصویر 1 ایسر پرداتور اوریون 9000

به‌عنوان یک ماشین بازی، چیزهای زیادی در مورد Acer Predator Orion 9000 وجود دارد که می‌توان شگفت‌انگیز بود – به‌ویژه آن طرف شیشه‌ای که امکان مشاهده داخلی همه این موارد را فراهم می‌کند. این بهترین ظاهری است که این سریال تا به حال داشته است – و همچنین قدرتمندترین. اوه، و همراه با چرخ‌ها، اگر دریفت ما را بگیرید…فروشگاه ایسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *