Acer و NASEF برای کمک به مدارس برای راه‌اندازی برنامه‌های Esports متحد می‌شوند

Acer و NASEF برای کمک به مدارس برای راه‌اندازی برنامه‌های Esports متحد می‌شوند


فیلادلفیا (22 ژوئن 2023) پیش از نمایشگاه ISTE Live 2023، ایسر آمریکا و شبکه فدراسیون‌های ورزشی دانشگاهی و تحصیلی (NASEF) اتحاد خود را برای کمک به مدارس برای راه‌اندازی یا گسترش برنامه ورزش‌های الکترونیک دانش‌آموزی اعلام کردند. از طریق این اتحاد، NASEF و Acer America ماژول‌های آموزشی، مربیگری و گواهی دوره را برای ساختار، اجرا و حفظ یک برنامه ورزش‌های الکترونیکی برای مدارس فراهم می‌کنند. را

به علاوه، ایسر آمریکا، ارائه‌دهنده برتر سخت‌افزار NASEF، 499 دلار هزینه گواهینامه مربیگری esports را برای واجدین شرایط پرداخت می‌کند.(1) مدارس و دانشگاه های K-12 شروع کننده برنامه ها در سال تحصیلی 2023-24. گواهینامه مربیگری برای پلت فرم NASEF برنده جایزه، تیم ها را برای شرکت در برنامه آماده می کند. پرداخت این هزینه توسط ایسر آمریکا به طور بالقوه می تواند هزاران دلار برای یک منطقه مدرسه صرفه جویی کند.

جرالد سولومون، بنیانگذار و مدیر اجرایی NASEF گفت: «تحقیق اثربخشی ورزش‌های الکترونیکی را به عنوان ابزاری برای STEAM معنادار و یادگیری اجتماعی-عاطفی نشان می‌دهد. “ما Acer را به دلیل درک اهمیت تجهیز مربیان نه تنها به سخت افزار، بلکه دانش برای راه اندازی و حفظ برنامه های ورزشی الکترونیکی تاثیرگذار تحصیلی تحسین می کنیم.”

NASEF، یک سازمان غیرانتفاعی 501(c)(3)، با مدارس K-12 همکاری می کند تا از ورزش های الکترونیکی به عنوان پلت فرمی برای توسعه مهارت های مبتنی بر STEAM استفاده کند و با ارائه فرصت های عملی به دانش آموزان برای یادگیری و به کارگیری مهارت های مرتبط با بازی، استفاده کند. فناوری و سایر زمینه ها NASEF شامل نزدیک به 3000 کلوپ ورزش های الکترونیکی در سراسر آمریکای شمالی و بسیاری دیگر در سراسر جهان است و برنامه درسی مورد تایید دولت را در ایالات متحده توسعه داده است. منابع و پشتیبانی را برای تمام باشگاه های فعال فراهم می کند و رویدادهای ویژه ای از جمله کارگاه ها، کلینیک ها و مسابقات برای اعضا برگزار می کند. علاوه بر این، NASEF رهبر فدراسیون ورزش های ورزشی ایالات متحده است که ورزشکارانی را برای نمایندگی ایالات متحده در مسابقات جهانی ورزش های ورزشی IESF (فدراسیون بین المللی ورزش های ورزشی) انتخاب می کند.

نیدی تاسون، مدیر بازاریابی تجاری ایسر آمریکا، اظهار داشت: «تخصص آموزش و مربیگری NASEF به همراه سخت‌افزار بازی برنده جوایز ایسر، فروشگاهی یک‌جا برای مدارسی است که برنامه ورزش‌های الکترونیکی را راه‌اندازی می‌کنند. واضح است که مزایای یک برنامه ورزشی الکترونیکی بسیار فراتر از بازی است. آنها تعامل دانش آموزان را بهبود می بخشند و به آنها کمک می کنند تا مهارت های حیاتی زندگی مانند همکاری و حل مسئله را تقویت کنند. علاوه بر این، مطالعات نشان می دهد که بازی باعث بهبود دقت بینایی و توجه، تقویت یادگیری علمی و افزایش سواد دیجیتال می شود. توانایی هایی که به آنها کمک می کند در زندگی امروز و آینده خود موفق شوند.”

تاسون ادامه داد: «با توجه به اینکه بسیاری از دانشگاه‌ها در حال حاضر بورسیه‌های ورزشی را ارائه می‌دهند، دبیرستان‌ها قطعاً باید به فکر ایجاد یک برنامه ورزش‌های الکترونیکی باشند، چه بخشی از یک برنامه STEM آکادمیک یا یک باشگاه ورزش‌های الکترونیکی باشد.»

مدارسی که برای شروع یا تکمیل برنامه ورزش‌های الکترونیک دانش‌آموزی خود به سخت‌افزار نیاز دارند، می‌توانند لپ‌تاپ‌ها، نمایشگرها، رایانه‌های رومیزی و لوازم جانبی با برند Predator و Nitro را از Acer خریداری کنند. علاوه بر این، ایسر می‌تواند به مدارس کمک کند تا در بودجه خود باقی بمانند و با بسته‌های Predator Esports که فرآیند خرید را ساده می‌کنند، اهداف فناوری و برنامه درسی خود را محقق کنند. هر کدام توسط بسته مراقبتی Esports پشتیبانی می شوند که تمدید گارانتی، حمل و نقل پیش پرداخت، تعمیر سریع و پشتیبانی فنی اختصاصی را ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر، با Acer America در (ایمیل محافظت شده) تماس بگیرید

درباره ایسر

ایسر که در سال 1976 تأسیس شد، یکی از برترین شرکت های فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهان است که در بیش از 160 کشور جهان حضور دارد. همانطور که ایسر با صنعت و تغییر سبک زندگی تکامل می‌یابد، بر ایجاد دنیایی متمرکز شده است که در آن سخت‌افزار، نرم‌افزار و خدمات با یکدیگر ترکیب می‌شوند، اکوسیستم‌ها را ایجاد می‌کنند و فرصت‌های جدیدی را برای مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارها به طور یکسان باز می‌کنند. 7700 کارمند ایسر به تحقیق، طراحی، بازاریابی، فروش و پشتیبانی از محصولات و راه حل هایی که موانع بین مردم و فناوری را می شکند، اختصاص داده شده اند. لطفا برای اطلاعات بیشتر به www.acer.com مراجعه کنید.

درباره NASEF: بازی. رشد. فرا گرفتن. رهبری.NASEF مأموریت دارد فرصت هایی را برای همه دانش آموزان فراهم کند تا از ورزش های الکترونیکی به عنوان بستری برای کسب مهارت های مبتنی بر STEM/STEAM و مهارت های ارتباطی، همکاری و حل مسئله حیاتی مورد نیاز برای پیشرفت در کار و زندگی استفاده کنند. NASEF زیر چتر بنیاد جهانی ورزش اسکولاستیک، یک سازمان غیرانتفاعی 501(c)3 که مقر آن در آتلانتا، GA است، فعالیت می کند. فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های ورزشی به NASEF آموزش و پشتیبانی از فدراسیون‌های عضو بیش از 130 عضو خود را در حالی که آنها برنامه‌های ورزشی مدرسه‌ای را توسعه می‌دهند، واگذار کرده است. NASEF را در NASEF.org پیدا کنید.

(1) خرید حداقل مقدار (25 واحد) تجهیزات جدید آزمایشگاه esports مورد نیاز. برای اطلاعات بیشتر به این وبسایت مراجعه کنید: https://academy.skillshot.com/nasefxacerفروشگاه ایسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *