لپ‌تاپ‌های گیمینگ Predator Triton شرکت ایسر به یک سطح صعود می‌کنند

لپ‌تاپ‌های گیمینگ Predator Triton شرکت ایسر به یک سطح صعود می‌کنند


در همان زمان ما آخرین نسخه فوق قابل حمل Acer Swift 7 را بررسی کردیم، همچنین از این فرصت استفاده کردیم و نوت بوک های جدید Predator Triton ایسر را مشاهده کردیم.


در همان زمان ما آخرین نسخه فوق قابل حمل Acer Swift 7 را بررسی کردیم، همچنین از این فرصت استفاده کردیم و نوت بوک های جدید Predator Triton را نیز مشاهده کردیم.


تنها یک مشکل وجود داشت – ایسر نمی‌توانست وقتی آنها را می‌دیدیم آنها را روشن به ما نشان دهد زیرا گرافیک Nvidia – RTX 2080 – هنوز معرفی نشده بود.

ویدیوی روز جیبی

هر چند این دو نوت بوک هر دو نیروگاه بازی هستند. Triton 500 یک صفحه نمایش 15 اینچی با ضخامت 18 میلی متر است، اما Predator Triton 900 با صفحه نمایش 17 اینچی که از داخل یک قاب تا می شود، چشم انداز بسیار جالب تری است.

در تصاویر لپ‌تاپ‌های گیمینگ ایسر پرداتور تریتون سطح تصویر ۴ را ارتقا می‌دهند
جیب پرز

می‌توانید آن را جلو بیاورید، آن را به عقب تا کنید یا آن را برگردانید، انعطاف‌پذیری نهایی را برای گیمرهایی که می‌خواهند، مثلاً بنشینند و از کنترلر Xbox استفاده کنند یا می‌خواهند نمایشگر را به سمت بالا بیاورند تا فشار گردن را در حین بازی در حال حرکت کاهش دهند، به ارمغان بیاورید.

حتی می توانید از Triton 900 به عنوان یک تبلت فوق العاده استفاده کنید.

146644 laptops news in pictures acers predator triton gaming laptops step up a level image1 kkzf2pdmni

کمی ما را به یاد Dell XPS 12 می‌اندازد (خوب، در غیر این صورت هیچ شباهتی به آن ندارد) که همان نوع صفحه نمایش تاشو داشت. با این حال، Predator بسیار پیشرفته تر است.

در تصاویر لپ‌تاپ‌های گیمینگ ایسر پرداتور تریتون سطح تصویر ۳ را ارتقا می‌دهند
جیب پرز

به غیر از گرافیک، برگه مشخصات مطابق با فرم کتاب است، اما همه چیز حداکثر در دسترس است، با حداکثر پردازنده های Core i7 اینتل شش هسته ای، 32 گیگابایت حافظه DDR4، SSD های سریع و 300 nit 15.6 اینچی IPS LCD در صفحه نمایش تریتون 500 که قادر به رفرش ریت 144 هرتز و زمان پاسخگویی 3 میلی ثانیه است.

ترک‌پد در کنار صفحه‌کلید برای کنترل آسان‌تر با استفاده از صفحه‌کلید است، همانطور که در اینجا می‌بینید:

در تصاویر لپ‌تاپ‌های گیمینگ ایسر پرداتور تریتون سطح تصویر ۲ را ارتقا می‌دهند
جیب پرز

Predator Triton 900 که از فوریه در دسترس است، قیمتی برابر با 3999 دلار / 4199 یورو دارد، در حالی که تریتون 500 شما را با قیمت هایی از 1799 دلار / 1999 یورو کاهش می دهد. قیمت بریتانیا هنوز تعیین نشده است.فروشگاه ایسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *