ایسر Swift X 14 & X 16 را با جدیدترین نسخه های داخلی اینتل به روز رسانی می کند

ایسر Swift X 14 & X 16 را با جدیدترین نسخه های داخلی اینتل به روز رسانی می کندایسر از CES 2022 به عنوان پلتفرمی برای افشای به‌روزرسانی‌های سال 2022 برای مدل‌های Swift X 14 و Swift X 16 استفاده کرده است: تأیید استفاده از آخرین پردازنده‌های نسل دوازدهم اینتل در داخل.


این یک تغییر جالب از AMD Ryzen مدل Swift X 14 2021 است، در حالی که Swift X 16 حتی تا آنجا پیش می رود که گرافیک گسسته Intel Arc را نیز ارائه می دهد (14 Nvidia را حفظ می کند و در عوض RTX 3050 Ti را ارائه می دهد).

همه اینها به یک چیز بسیار واضح اشاره دارد: هر دو مدل Swift X 14 اینچی و 16 اینچی ماشین‌های قدرتمندی هستند که برای گیمرها و خلاقان به طور یکسان در مورد مهارت گرافیکی آماده هستند.

ویدیوی روز جیبی

هر دو دستگاه دارای یک صفحه کلید بازطراحی شده با ورودی هوا برای بهبود عملکرد حرارتی هستند و اطمینان حاصل می کنند که مچ دست شما خیلی داغ نمی شود و عملکرد می تواند نرخ ساعت بالا را نیز حفظ کند.

همانطور که از تصویر بالا می بینید، مدل 14 اینچی دارای رنگ های قرمز یا سبز است. در همین حال، مدل 16 اینچی، به رنگ خاکستری سبک‌تری شبیه فلز تفنگدار است – همانطور که در تصاویر دستی ما از دستگاه بزرگ‌تر در اینجا مشاهده می‌کنید.

با تغییر نسبت صفحه نمایش به 16:10 (از 16:9) این لپ تاپ های قدرتمند اکنون کمی کوچکتر از مدل های قبلی خود هستند: 14 1.4 کیلوگرم است، 16 فقط 1.7 کیلوگرم است، به این معنی که حتی اندازه صفحه نمایش بزرگتر نیز قابل حمل است.

Acer Swift X 14 از ماه مارس با قیمت 999 پوند در بریتانیا در دسترس خواهد بود. Acer Swift X 16 بعداً، از آوریل، با قیمت 1099 پوند در دسترس خواهد بود. SKUهای با مشخصات بالاتر به ناچار هزینه بیشتری خواهند داشت، اما هنوز هم ارزش خوبی برای پول دارد – این ماشین‌ها را به عنوان خریدی ایده‌آل برای مثلاً دانش‌آموزان خلاق علامت‌گذاری می‌کند.فروشگاه ایسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *