ایسر پشتیبانی از توسعه دهندگان SpatialLabs را با مجموعه ابزارهایی که تجربه های سه بعدی استریوسکوپی را فعال می کند گسترش می دهد.

ایسر پشتیبانی از توسعه دهندگان SpatialLabs را با مجموعه ابزارهایی که تجربه های سه بعدی استریوسکوپی را فعال می کند گسترش می دهد.


تایپه (25 مه 2023) ایسر امروز از گسترش ابزارهای توسعه دهنده برای SpatialLabs پیشرو در صنعت خود خبر داد این فناوری، راه‌های بیشتری برای توسعه تجربه‌های سه بعدی بدون عینک و استریوسکوپی در دستگاه‌های Acer SpatialLabs Pro فراهم می‌کند. با پشتیبانی افزونه Unity جدید، توسعه دهندگان صنایع و شیوه های مختلف می توانند از دستگاه های SpatialLabs Pro هنگام ایجاد محتوا و برنامه های کاربردی سه بعدی استریو استفاده کنند. زمان اجرای OpenXR ایسر برای SpatialLabs تایید شده است و به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا از پروتکل های OpenXR هنگام ساخت محتوا و برنامه های استریو سه بعدی بر روی نمایشگرهای تجاری SpatialLabs استفاده کنند. پل Acer SteamVR به باز کردن پتانسیل سه بعدی استریو برای توسعه‌دهندگان برنامه‌های واقعیت مجازی کمک می‌کند تا در هنگام استفاده از دستگاه‌های SpatialLabs Pro، تجربه‌های همهجانبه‌ای را ارائه دهند.

برنامه توسعه دهنده Pro Suite: افزونه Unity

ایسر پشتیبانی خود را از پلاگین Unity راه اندازی کرده است و دسترسی خود را به سازندگان بیشتری در زمینه های مختلف از جمله آموزش، معماری، ساخت و ساز، پزشکی و موارد دیگر در کنار افزونه Unreal گسترش داده است. به‌عنوان یک پلتفرم پرکاربرد برای ایجاد محتوا و برنامه‌های سه بعدی استریو، توسعه‌دهندگان حرفه‌ای‌تر می‌توانند از ابزارها و عمودی‌های موجود افزونه Unity برای ارتقای تجربیات خود استفاده کنند و به ارائه مدل‌های خود به شکل واقعی سه بعدی خود در دستگاه‌های Acer SpatialLabs Pro کمک کنند، بدون آن. نیاز به عینک تخصصی

Acer OpenXR Runtime

ایسر با موفقیت به انطباق برای OpenXR Runtime خود رسید و دستگاه‌های SpatialLabs Pro را با OpenXR مطابقت داد. ایسر به‌عنوان عضو قدیمی و مشارکت‌کننده گروه کاری Khronos OpenXR، استانداردهای باز را پذیرفته و متعهد به ایجاد یک اکوسیستم قابل دسترس برای راه‌حل‌های سخت‌افزاری خود است.

آخرین نقطه عطف ایسر با باز کردن قفل گزینه‌های دستگاه‌های اضافی برای نمایش خلاقیت‌های خود با وضوح بالا و بدون عینک، به جامعه توسعه‌دهندگان واقعیت توسعه‌یافته (XR) سود می‌رساند. سازندگان محتوا و برنامه‌ها ممکن است از هم‌افزایی API چند پلتفرمی OpenXR برای نوآوری سریع‌تر و تجربه گسترده Acer در ارائه تصاویری سه‌بعدی فراگیر و استریوسکوپیک از طریق راه‌حل SpatialLabs لذت ببرند. زمان اجرا OpenXR همچنین برای کاربران دستگاه Acer SpatialLabs Pro برای استفاده از برنامه های کاربردی سازگار با OpenXR مانند Autodesk VRED و Blender در دسترس است.

پل استیم وی آر ایسر

با در دسترس بودن درایور SteamVR Bridge اختصاصی ایسر، توسعه‌دهندگان برنامه‌های VR، از تورهای مجازی گرفته تا نمایشگاه‌های هنری و محتوای آموزشی، می‌توانند آثار خود را در دستگاه‌های SpatialLabs Pro Acer تبدیل کنند تا بدون نیاز به هدست‌های واقعیت مجازی، تصاویری جذاب و وضوح را به کاربران ارائه دهند. . کاربران دستگاه SpatialLabs Pro همچنین می‌توانند از Acer SteamVR Bridge با NVIDIA Omniverse استفاده کنند. برای ساده‌سازی جریان‌های کاری و گسترش گزینه‌های مشاهده آن‌ها برای نمایش سه بعدی استریو گرافیکی پیچیده، جلوه‌های بصری و شبیه‌سازی‌ها.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آخرین به‌روزرسانی‌ها، از سایت توسعه‌دهنده SpatialLabs دیدن کنید و دستگاه‌های SpatialLabs Pro را به‌طور مستقیم تجربه کنید، زیرا از 30 می تا 2 ژوئن 2023 در COMPUTEX در غرفه شماره نمایش داده می‌شود. M0820, 4F, Hall 1, Taipei Nangang Exhibition Center در تایوان.فروشگاه ایسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *