ایسر می گوید محصولات بیشتری بر پایه کروم بوک و اندروید در راه است

ایسر می گوید محصولات بیشتری بر پایه کروم بوک و اندروید در راه استایسر متوجه تغییر صنعت از لپ‌تاپ‌ها به دستگاه‌های تلفن همراه شده است، بنابراین قصد دارد تمرکز خود را بر محصولات مبتنی بر مایکروسافت کاهش دهد تا در عوض محصولات مبتنی بر کروم بوک و اندروید را گسترش دهد.


ایسر مستقر در تایوان – چهارمین تولیدکننده بزرگ رایانه های شخصی جهان از نظر محموله ها – در سه ماهه دوم سال 2013 متحمل ضرر، فروش کمتر از حد انتظار و افزایش هزینه ها شد. بنابراین جیم وانگ، رئیس ایسر، طی یک کنفرانس تلفنی به سرمایه گذاران گفت که این شرکت تصمیم گرفته است تا استراتژی و نقشه راه محصول خود را به منظور بهبود و تغییر با زمان تغییر دهد.

ویدیوی روز جیبی

خواندن: بررسی کروم بوک Acer C7

به گزارش روز پنجشنبه وال استریت ژورنال، وونگ گفت: «ما در تلاش هستیم تا تجارت غیرویندوز خود را در اسرع وقت رشد دهیم. «اندروید در گوشی های هوشمند بسیار محبوب است و در تبلت ها غالب است. … من همچنین بازار جدیدی را در آنجا برای کروم بوک ها می بینم.”

JT Wang، رئیس ایسر، همچنین به سرمایه گذاران گفت که “اردوگاه ویندوز” باید اعتماد کاربران رایانه های شخصی را بازگرداند، زیرا مصرف کنندگان برای خرید مردد هستند. او گفت: «برای صنعت رایانه شخصی، من نوری در انتهای تونل ندیده‌ام. “اول، ما باید سهم خود را در بازار حفظ کنیم و از قیمت نهایی خود محافظت کنیم – و با درست کار کردن تبلت ها و تلفن های هوشمند، می توانیم برای فردای فردا آماده باشیم.”

خواندن: ایسر: ما به دنبال پوشیدنی هستیم که در سال 2014 عرضه می شود

این خبر از رئیس و رئیس ایسر تنها چند ماه پس از تایید این شرکت به Pocket-lint منتشر شد که به دنبال فناوری پوشیدنی برای سال 2014 است. این شرکت همچنین استراتژی خود را در پشت طراحی گوشی هوشمند شرح داده بود و گفته بود که به زودی یک گوشی 3.5- را عرضه خواهد کرد. گوشی هوشمند اینچی Liquid ZX.

ایسر در سه ماهه دوم 343 میلیون دلار جدید تایوان (7.3 میلیون پوند) ضرر خالص داشته است. این کاهش قابل توجهی در مقایسه با سود خالص 36 میلیون پوندی این شرکت در سال قبل است.فروشگاه ایسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *