ایسر لپ تاپ های Aspire خود را با برخی از مشخصات جدید به روز می کند

ایسر لپ تاپ های Aspire خود را با برخی از مشخصات جدید به روز می کند


لپ تاپ های میان رده مانند گزینه های محکمی برای دانشجویان و حرفه ای ها به نظر می رسند.


ایسر از CES 2023 برای رونمایی از لپ تاپ های Aspire 3 و Aspire 5 خود استفاده کرده است و گزینه های میان رده خود را با برخی مشخصات جدید تقویت کرده است.


در ابتدا، Aspire 5 با گزینه‌های پردازنده‌های نسل سیزدهم اینتل برای عملکرد سریع‌تر و چندوظیفگی تقویت می‌شود، و گزینه کارت‌های گرافیک مجزای Nvidia GeForce RTX 2050 را برای قابلیت‌های گرافیکی شگفت‌آور قدرتمند دریافت می‌کند.

ما با خیال راحت فرض می‌کنیم که این موارد اضافی قیمت را افزایش می‌دهند، همچنین شانس اضافه کردن گزینه‌های فضای ذخیره‌سازی بزرگ M.2 و رم اضافی، باعث می‌شود Aspire 5 در زمانی که مدل‌های پریمیوم بیشتری با این دستگاه‌ها در دسترس هستند، انتخابی عجیب و غریب باشد. ساخته شده در

ویدیوی روز جیبی

همچنین گزینه‌های نمایشگر 1080p یا 1440p را نیز ارائه می‌کند که حداقل بر اساس آنچه از آن می‌خواهید، ساختی واقعاً قابل تنظیم را ایجاد می‌کند.

در همین حال، Aspire 3 یک گزینه اقتصادی واقعی خواهد بود، و دارای تراشه باریک i3-N اینتل برای عملکردی است که بعید به نظر می‌رسد کسی را از بین ببرد.

ما هنوز قیمتی برای هیچ کدام از مدل ها نداریم، اگرچه در هر دو مورد سفارشی سازی پیشنهادی به این معنی است که باید لپ تاپ را مشخص کنید که می خواهید درک دقیقی از میزان عقب نشینی آن داشته باشید.

با این حال، این لپ‌تاپ‌ها جذاب‌ترین لپ‌تاپ‌هایی نیستند که ایسر در جریان نمایشگاه CES 2023 رونمایی کرده است، بنابراین برای اخبار بیشتر حتماً مرکز Acer ما را بررسی کنید.فروشگاه ایسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *