ایسر قابلیت بی سیم 3G تعبیه شده را به محدوده نوت بوک خود اضافه می کند

ایسر قابلیت بی سیم 3G تعبیه شده را به محدوده نوت بوک خود اضافه می کندایسر اعلام کرده است که قابلیت شبکه بی سیم یکپارچه 3G را به نوت بوک های TravelMate و Aspire خود اضافه خواهد کرد.


سری TravelMate 4260 و Aspire 5650 جزو اولین نوت بوک هایی هستند که از فناوری بی سیم 3G تعبیه شده بهره می برند.

این کامپیوترها دارای آخرین پلتفرم Intel Centrino Mobile Technology Duo با کد NAPA با پردازنده Core Duo، چیپست Intel 945PM Express و چیپست اتصال شبکه Intel® PRO/Wireless 3945ABG خواهند بود.

ویدیوی روز جیبی

TravelMate 4260 و Aspire 5650 با اتصال WWAN کامل از طریق قابلیت سه باند GPRS/EDGE در فرکانس 900/1800/1900 مگاهرتز و در فرکانس 2100 مگاهرتز از طریق CDMA یکپارچه باند پهن 3G (دسترسی چندگانه Code-Division) ارائه خواهند شد.

از آنجایی که فناوری تلفن همراه در حال توسعه مداوم است، قابلیت 3G یکپارچه نوت بوک های TravelMate و Aspire نیز قابل ارتقا به استاندارد نسل بعدی HSDPA است.

HSDPA، یک فناوری مهاجرت برای استاندارد بی سیم UMTS که توسط اپراتورهای بی سیم در سراسر اروپا، ژاپن و آمریکای شمالی استفاده می شود، اخیراً توسط O2 در بریتانیا آزمایش شد. پروتکل جدید در مقایسه با شبکه های UMTS امروزی وعده داده است که خدمات صوتی و داده ای را تا پنج برابر ترافیک داده و تا دو برابر تعداد کاربران بی سیم در هر سایت سلولی ارائه می دهد.

Gianfranco Lanci، رئیس شرکت ایسر می‌گوید: «معرفی قابلیت ارتباطات UMTS در دستگاه‌های تلفن همراه نشان‌دهنده تغییر از برنامه‌های کاربردی ساده ارتباط محور به برنامه‌های کاربردی چندرسانه‌ای مانند خدمات صوتی، داده، فکس و سرگرمی است.فروشگاه ایسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *