ایسر درآمد خالص سه ماهه اول 2023 را 515.17 میلیون دلار NT، 0.17 NT دلار EPS اعلام کرد

ایسر درآمد خالص سه ماهه اول 2023 را 515.17 میلیون دلار NT، 0.17 NT دلار EPS اعلام کرد


تایپه (4 مه 2023) شرکت ایسر (TWSE: 2353) نتایج مالی خود را برای سه ماهه اول سال 2023 اعلام کرد. درآمد تلفیقی به 52.46 میلیارد NT دلار رسید، سود ناخالص به 5.36 میلیارد NT دلار رسید و حاشیه 10.2 درصد را حفظ کرد، در حالی که موجودی به 39.46 میلیارد NT دلار کاهش یافت. ارزش. درآمد عملیاتی 239 میلیون دلار NT و درآمد خالص بود(1) 515.17 میلیون NT دلار با درآمد هر سهم (EPS) NT $ 0.17 بود. طبق داده های شخص ثالث، سهم بازار رایانه های شخصی ایسر تقریباً در همان سطح سه ماهه اول سال گذشته باقی مانده است.

ایسر انتظار دارد که کسب و کارش در سه ماهه اول به پایین ترین حد خود رسیده باشد و با ادامه روند، کسب و کار کامپیوتر و نمایشگرها دوباره شتاب کسب و کار خود را به دست آورند. در همین حال، کسب و کارهای متعدد ایسر در حال افزایش است. بر اساس پیشرفت کسب و کار، چندین کسب و کار دیگر در طول سال 2023 عمومی خواهند شد.

هیئت مدیره ایسر امروز ویکتور چین را به عنوان رئیس شرکت منصوب کرد که بلافاصله اجرایی شد. Chien بیش از 20 سال در این شرکت خدمت کرده است و نتایج برجسته ای را در کسب و کار نمایش دیجیتال و به عنوان رئیس AOPEN Inc.، یک شرکت تابعه ایسر ارائه کرده است. او دوبار در دانشگاه ملی چیائو تونگ در تایوان با مدرک لیسانس در مهندسی کنترل و همچنین علوم مدیریت تحصیل کرد.

علاوه بر این، تیفانی هوانگ، Co-COO بازنشسته خواهد شد و وظایف شرکتی وی تحت نظارت ویکتور چین خواهد بود. نقش او به عنوان رئیس عملیات چین به اندرو هو، رئیس عملیات منطقه ای PAP واگذار خواهد شد، در حالی که عملیات تایوان ایسر مستقیماً به Chien گزارش می دهد. به منظور حصول اطمینان از انتقال روان، هوانگ نقش مشاور شرکتی را برای کمک به تحول و انتقال ایسر به عهده خواهد گرفت.

(1) درآمد/زیان خالص به عنوان سود پس از کسر مالیات در صورت‌های مالی ایسر گزارش می‌شود.فروشگاه ایسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *