ایسر از دستگاه Core i7 اینتل بدون فن با نام سوییچ آلفا 12 رونمایی کرد

ایسر از دستگاه Core i7 اینتل بدون فن با نام سوییچ آلفا 12 رونمایی کردبا توجه به اینکه مایکروسافت سرفیس بر بازار خود حاکم است، ایسر خواهان یک تکه از کیک است. بنابراین، با معرفی سوئیچ آلفا 12 – اولین دستگاه 2 در 1 جهان با سنسور Core i نسل ششم اینتل، همه چیز به خوبی ظاهر شد. بدون فن.


بله، نیازی به فن نیست. چطور؟ این همان چیزی است که ایسر آن را LiquidLoop می نامد، یک سیستم خنک کننده مایع حلقه بسته. بدون دریچه گاز پردازنده، به ناچار گرما تولید می‌شود، اما در سوییچ آلفا 12 گرمای تولید شده توسط سیستم باعث تحریک مایع در سیستم خنک‌کننده می‌شود. شاید بهتر از همه این بدان معناست که این 2 در 1 بی صدا و در عین حال قدرتمند است.

ویدیوی روز جیبی

در جاهای دیگر سوئیچ آلفا 12 دقیقاً همان چیزی است که از یک 2 در 1 انتظار دارید: باریک و درجه یک برای دستگاه 12 اینچی است و به وضوح قلمرو سرفیس را هدف قرار می دهد. به علاوه، سوئیچ آلفا 12 با یک کیبورد گیره دار موجود در جعبه همراه است که در سرفیس یک صفحه کلید است.

ایسر به دلیل هدف کاهش قیمت در مورد قیمت، که از 699 یورو (برای مدل Intel Core i3U) شروع می‌شود، رقیب اصلی سرفیس خود را کاهش می‌دهد، به خوبی شناخته شده است.

ما در کنفرانس خبری جهانی Next@Acer در نیویورک هستیم، جایی که Switch Alpha 12 رونمایی شده است. برای نگاه عمیق تر به محصول، اولین برداشت های ما را بررسی کنید:

خواندن: Acer Switch Alpha 12: مایکروسافت سرفیس را برای پول خود به کار می گیرید؟فروشگاه ایسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *