ایسر از اولین روتر Wi-Fi 6E سازگار با محیط زیست خود که با مواد PCR ساخته شده است رونمایی کرد.

ایسر از اولین روتر Wi-Fi 6E سازگار با محیط زیست خود که با مواد PCR ساخته شده است رونمایی کرد.


تایپه (25 مه 2023) ایسر امروز از روتر مش Acer Connect Vero W6m رونمایی کرد، اولین روتر Wi-Fi 6E سازگار با محیط زیست خود که از مواد بازیافتی پس از مصرف (PCR) در شاسی خود استفاده می کند و دارای حالت Eco برای مصرف انرژی بهینه است. این روتر از یک پردازنده چهار هسته ای با فرکانس 2 گیگاهرتز تغذیه می کند و شامل مجموعه ای از اتصالات، پوشش و ویژگی های امنیتی پیشرفته از جمله Wi-Fi 6E Tri-Band AXE7800 است.(1،2) قابلیت

ما بسیار هیجان‌زده هستیم که مجموعه دستگاه‌های شبکه ایسر را با راه‌اندازی روتر مش Acer Connect Vero W6m Wi-Fi 6E، که با پشتیبانی از اتصال سه‌بانده Wi-Fi 6E طراحی شده است، گسترش دهیم تا اتصالات سریع و ایمن با پوشش شبکه گسترده را فراهم کند. وین ما، جنرال منگر، IoB، Acer Inc. گفت: «روتر مبتنی بر عملکرد جدیدترین محصول افزوده شده به خط رو به رشد Vero ما از محصولات سازگار با محیط زیست است که تعهد ایسر به انجام مسئولیت‌های زیست‌محیطی و محیط‌زیست خود را تجسم می‌دهد. کمک به به حداقل رساندن ردپای کربن.»

اتصالات سریع و بدون درز Wi-Fi 6E

Acer Connect Vero W6m، اولین روتر سازگار با محیط زیست ایسر، دارای اتصال Wi-Fi 6E است و با استانداردهای امنیتی تعیین شده توسط دستورالعمل تجهیزات رادیویی کمیسیون اروپا مطابقت دارد. قابلیت پشتیبانی از Wi-Fi 6E Triband (2.4 گیگاهرتز / 5 گیگاهرتز / 6 گیگاهرتز(1،2)) توان عملیاتی AXE7800، سرعت دستگاه تا 7.8 گیگابیت در ثانیه را فراهم می کند تا اتصالات اینترنت سریع و پایدار را هنگام آنلاین ارائه دهد. روتر Wi-Fi 6E همچنین می تواند با حداکثر 4 واحد جفت شود و دارای برد شبکه چشمگیر تا 465 متر است.2 در سیستم مش دوگانه و تا 930 متر2 روی یک سیستم مش چهارگانه برای کمک به از بین بردن نقاط مرده در مناطق تحت پوشش بزرگتر(1،3). Acer Connect Vero W6m با پردازنده چهار هسته ای مدیاتک A53 با فرکانس 2 گیگاهرتز با 1 گیگابایت رم LPDDR و ظرفیت حافظه 4 گیگابایتی طراحی شده است تا با نیازهای پهنای باند بالا مطابقت داشته باشد.

روتر Wi-Fi 6E همچنین به حفاظت و امنیت داده ها اهمیت زیادی می دهد زیرا اولین روتری است که استانداردهای امنیت سایبری EN 303 645 (RED) اتحادیه اروپا را تصویب می کند. همراه با مجموعه ای از روترهای متمرکز بر عملکرد ایسر، از جمله Predator Connect W6 و Predator Connect W6d، اضافه شدن روتر Vero Connect W6m تعهد آن را به ارائه دستگاه های ارتباطی نوآورانه ای که اتصالات شبکه ای با کیفیت و ایمن را برای همه انواع کاربران ارائه می دهد، نشان می دهد.

اکو-آگاه درون و بیرون

با توجه به محیط زیست، تعهد ایسر به کاهش CO2 انتشار گازهای گلخانه ای در هر جنبه ای از دستگاه، از شاسی تا ویژگی های انرژی کارآمد منعکس می شود. همچنین از کاغذ 100% قابل بازیافت در بسته بندی خود استفاده می کند.

زیبایی مینیمالیستی و جمع و جور Acer Connect Vero W6m با 30% پلاستیک PCR ساخته شده است و با روکش خاکستری سنگفرش رنگ آمیزی شده است تا با هر گونه تنظیمات اداری یا خانگی ترکیب شود. عملکرد اختصاصی حالت Eco، مصرف انرژی روتر را همراه با سایر دستگاه‌های متصل با مدیریت زمان خواب آن‌ها در صورت عدم استفاده و تنظیم مؤثر توزیع فرکانس داده، بهینه می‌کند.

مشخصات دقیق، قیمت ها و در دسترس بودن بسته به منطقه متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد در دسترس بودن، مشخصات محصول و قیمت در بازارهای خاص، لطفاً با نزدیکترین دفتر Acer خود از طریق www.acer.com تماس بگیرید.

برای مشاهده تصاویر و مشخصات محصول، از کیت مطبوعاتی ایسر دیدن کنید، یا برای مشاهده همه اطلاعیه ها به اتاق مطبوعات Computex مراجعه کنید.

(1) شرایط شبکه و محیطی (شامل اما نه محدود به حجم ترافیک شبکه، قابلیت‌های دستگاه و ساخت ساختمان) ممکن است بر توان عملیاتی داده و پوشش بی‌سیم تأثیر بگذارد.
را(2) باند 6 گیگاهرتز فقط برای استفاده در فضای داخلی محدود است و به مشتریانی نیاز دارد که از استاندارد Wi-Fi 6E پشتیبانی می کنند.
را(3) پوشش تک واحدی 280 متر مربع است. پوشش چهار واحدی 930 متر مربع است.فروشگاه ایسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *